datmolux - moderní koncepce veřejného osvětlení

ROZVADĚČE

Firma DATmoLUX a.s. vyrábí vlastní řadu rozvaděčů pro veřejného osvětlení. Rozvaděč je konstruován do montážní klece, která umožňuje rychlou výměnu v pilíři rozvaděče, umožňuje rozšiřování výbavy rozvaděče od jednoduché varianty pouze se spínacími hodinami až po plně vybavený rozvaděč pro komunikaci se svítidly. Rozvaděče mohou pracovat zcela autonomně, nebo mohou být řízeny z dispečerského centra. Součástí rozvaděče mohou být různé moduly pro řešení komunální problematiky, které nemusí být vždy spojeny s osvětlením. Pro tento případ je řídící jednotka rozšířena o univerzální vstupy/výstupy, jejichž stav se přenáší do dispečerského pracoviště.

Vnitřní prostor rozvaděče umožňuje umístit jednodušší verzi technologie jednosměrného „povelování“ svítidel (DATMO Control), nebo dnes již ve výjimečných případech umístit regulátory a stabilizátory napětí pro svítidla se sodíkovými výbojkami.

Rozvaděče, které jsou osazeny nějakou řídící jednotkou ze stavebnice DATMO mohou komunikovat s dispečerským pracovištěm přes různá komunikační pojítka.

Jedná se o

  • radiomodemy
  • GPRS modemy
  • optické vlákna
  • metalické linky
  • WiFi

KONTAKTUJTE NÁS

DATmoLUX a.s.
Nováčkova 27, 614 00 Brno

IČO: 26233100
DIČ: CZ26233100