datmolux - a modern concept of public lighting

SYSTÉM RadioControl

Obchodním názvem „RadioControl" je myšlen systém MSB WL (Monitoring světelného bodu bezdrátový), který je vyvinut pro sledování provozních stavů jednotlivých svítidel. Je určen pro všechny typy svítidel jak v oblasti venkovního, tak i vnitřního osvětlení. Svítidla mohou být jak s elektronickým předřadníkem, tak i s klasickým předřadníkem elektromagnetickým.

Systém se skládá ze dvou částí. Koncentrátor MSB-K WL je umístěn do řídicí jednotky rozvaděče CPU DATMO RVO a prvku MSB-C WL, který je umístěn ve svítidle. Prvek MSB-C WL má několik variantních řešení. Varianty vychází z požadavků na typy řízení předřadníků, nebo na funkci svítidla.

PRO SVÍTIDLA VENKOVNÍHO (VEŘEJNÉHO) OSVĚTLENÍ

jsou prvky MSB-C WL umístěny do modulu ve standartu NEMA (konektorem 7 pin), nebo do modulu DATMOLUX pro externí montáž.

Elektronika do svítidla se skládá ze standartního předřadníku a elektroniky pro řízení a přenos dat ze svítidla. (Prvku MSB-C WL) Prvky MSB-C WL se umisťují na svítidlo přes konektor v standartu NEMA včetně krytky, nebo mohou být umístěny do externího boxu s průchodkou na kabely (Verze Datmolux).

PŘÍKLADY APLIKACÍ SYSTÉMU MSB-C WL NA RŮZNÉ TYPY SVÍTIDEL

PŘÍKLADY APLIKACÍ PRVKŮ MSB-C WL DALI A MSB-C WL ST V PRAXI

PRO SVÍTIDLA VNITŘNÍHO OSVĚTLENÍ

je montáž přes pružné připojení přímo do konektoru se systémem WAGO.

KONTAKTUJTE NÁS

DATmoLUX a.s.
Nováčkova 27, 614 00 Brno

IČO: 26233100
DIČ: CZ26233100